Sushi restauracja Radwanice

Każdy doskonale wie, jak trudne jest zrobienie dobrego sushi. Wymagane jest tu nie tylko doświadczenie, lecz również odpowiednia dbałość o szczegóły w zakresie jakości i świeżości produktów. Właśnie na te cechy stawiamy w naszej restauracji ogromny nacisk, co skutkuje najwyższą jakością naszych dań.

Bento & Sushi Box Radwanice restauracja. Podstawowe informacje

Restauracja Radwanice Bento & Sushi Box Smaki Japonii znajduje się na ulicy Osiedlowej 25 lok 15/1 w miejscowości Siechnice. Otoczona jest wieloma miejscami parkingowymi, a także zlokalizowana jest przy dużej arterii, dzięki czemu parkowanie, jak i dojazd są naprawdę wygodne.

Restauracje Radwanice sushi

Warto jednak przejść do najważniejszej sprawy, czyli tego, co można znaleźć w naszym menu. Co możemy zaoferować naszym gościom? Nasz kucharz z wieloletnim doświadczeniem w kuchni japońskiej każdego dnia przygotowuje liczne propozycje dla naszych gości. W godzinach porannych warto zainteresować się w pierwszej kolejności Lunch Boxami, które w zależności od wersji zawierają w sobie różne wariacje popularnych Futomaków. Dla gości odwiedzających nas w porze obiadowej polecamy przede wszystkim Sushi Sety, czyli zestawy o różnej wielkości, w których znaleźć można naprawdę ciekawe propozycje w tym np. Futomaki, Urumaki, a nawet łososia i krewetki. Ciekawą propozycją są również umieszczane w specjalnych bardzo wygodnych opakowaniach Bento BOX.

Na koniec warto się jeszcze uważnie przyjrzeć naszym zupom. Znaleźć u nas można np. zupę miso z tofu lub łososiem, a także zupę tom kha.

Najważniejsze zalety restauracji

Z jakiego powodu warto odwiedzić naszą restaurację? Przede wszystkim naszą ogromną zaletą jest przywiązanie do nawet najdrobniejszych szczegółów związanych z przygotowywaniem jedzenia. Stawiamy tylko i wyłącznie na najwyższej jakości produkty, które zawsze cechują się idealną świeżością.

Jeśli kogoś interesuje jedzenie na dowóz, to możliwe jest złożenie zamówienia w naszej restauracji telefonicznie, a jeszcze wygodniej poprzez naszą oficjalną stronę internetową, która pozwala szybko i wygodnie zamówić pyszne jedzenie.