Restauracja Sulęcin

Chcesz odkryć nowe smaki sushi? Zapraszamy do naszej restauracji na dania kuchni azjatyckiej. Oferujemy dowóz na terenie takich miejscowości jak: Groblice, Jankowice, Siechnice, Sulęcin, Radwanice i Marcinkowice oraz miłą obsługę w naszej restauracji i szeroki wybór dań kuchni Dalekiego Wschodu.

Restauracja Sulęcin - odkryj z nami niepowtarzalne smaki Wschodu! 

Zapraszamy Cię do naszej restauracji abyś poznał harmonijny smak kuchni Wschodu i nasze popisowe danie - sushi. Oprócz wspaniałego smaku zapewniamy też atrakcyjne wrażenia wizualne, ponieważ nasze potrawy są jak małe dzieła sztuki, a dzięki starannemu procesowi ich wykonania cieszą oczy naszych klientów.

Restauracja Bento & Sushi Box - smaki Wschodu i jedzenie na dowóz

Wszystkie nasze potrawy przygotowywane są przez zawodowych kucharzy, którzy od lat specjalizują się w wykonywaniu sushi i innych dań Kuchni Wschodu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym menu. 

Przyjmujemy zamówienia w restauracji i oferujemy wygodny dowóz do domu, miejsca pracy itp.

Jedzenie Sulęcin restauracje

Czy wiesz, że kuchnia azjatycka jest nie tylko smaczna, ale też zdrowa?

Mieszkańcy Azji są nielicznymi na świecie, którzy nie muszą zmagać się z nadwagą i chorobami cywilizacyjnymi, spowodowanymi szkodliwą dietą. Wynika to z faktu, że kuchnia azjatycka wyróżnia się wysokiej jakości składnikami, dzięki czemu jest smaczna i zdrowa.

Jeśli do tej pory nie miałeś okazji spróbować smaków Wschodu to zapraszamy Cię do naszej restauracji.

Przygotowujemy najlepsze dania azjatyckie, w oparciu o zawsze świeże, zdrowe i nieprzetworzone produkty, które zawierają duże ilości witamin i składników mineralnych. Są też niskokaloryczne, dlatego nawet jeśli jesteś na diecie to możesz sobie pozwolić na nasze sushi lub inne potrawy.

Sulęcin jedzenie na dowóz

Zapraszamy Cię również do skosztowania produktów sojowych, takich jak tofu i pasta miso, które są bardzo popularne w kuchni azjatyckiej i stanowią zamiennik mięsa dla osób, które nie jedzą go na co dzień.

Odkryj z nami kuchnię Dalekiego Wschodu i przekonaj się, że można jeść smacznie i zdrowo!