Restauracja Marcinkowice

Zapraszamy do naszej restauracji sushi w Siechnicach. Oferujemy dowóz na terenie: Siechnic, Marcinkowic, Sulęcina, Grobli, Radwanic i Jankowic. Serwujemy wysokiej jakości sushi na miejscu w naszej restauracji i inne dania kuchni japońskiej oraz Dalekiego Wschodu.

Restauracja z dowozem na Marcinkowice - dlaczego warto nas odwiedzić?

Lubisz sushi? A może chcesz spróbować dopiero tej wspaniałej potrawy? Oto powody dla których warto odwiedzić naszą restaurację:

  • Sushi podawane w naszej restauracji jest przygotowywane w momencie zamówienia i serwowane najszybciej jak potrafimy. 
  • Wybieramy tylko wysokiej jakości składniki, które zapewniają niepowtarzalny smak.
  • Zamawiamy produkty od renomowanych i najlepszych dostawców, a dzięki temu oferujemy zawsze świeże ryby i owoce morza.
  • Dbamy o Twój komfort i dobre samopoczucie w czasie przebywania w naszej restauracji, dlatego stawiamy na wysoką jakość jedzenia oraz miłą obsługę.

Sushi restauracja Marcinkowice

Nasza restauracja to miejsce, gdzie realizujemy pasję do pysznego jedzenia!

Zapraszamy na prawdziwą japońską ucztę i odkrywanie wyjątkowych smaków Kraju Kwitnącej Wiśni. Oferujemy różnorodne specjały kuchni japońskiej - na czele z sushi. Nieustannie się rozwijamy i dokładamy starań aby nasi klienci byli zadowoleni z obsługi oraz wysokiej jakości dań, które serwujemy. Nasza restauracja bazuje na kuchni japońskiej, którą pokochały miliony ludzi na całym świecie. 

Oferujemy dania kuchni Wschodu i jedzenie na dowóz

Czy wiesz, że pierwsze informacje o sushi pochodzą z II wieku n.e. z terenów dzisiejszych Chin? Wtedy mianem "sushi" określano metodę przechowywania ryb za pomocą sfermentowanego ryżu. Obecnie jest to jedna z najbardziej znanych potraw na całym świecie. 

W naszej restauracji serwujemy tradycyjne rodzaje sushi, takie jak: Hosomaki, Futomaki i Uramaki, a także Nigiri - czyli sushi z wołowiną lub krewetką, Handroll, Gunkan i inne. 

Dokładamy starań by wszystkie produkty były świeże i wysokiej jakości, co ma kluczowe znaczenie w kuchni japońskiej. Precyzyjnie przygotowujemy ryż do sushi, sięgając tylko po najlepsze gatunki, a przede wszystkim dbamy o równowagę, co stanowi odzwierciedlenie sztuki kulinarnej Wschodu.