Restauracja Jankowice

Dziś zabieramy Was w niezwykłą podróż. Naszym celem będzie Japonia, znana również jako Kraj Kwitnącej Wiśni. Oczywiście nie ujrzymy jej na własne oczy. Wręcz przeciwnie - odkryjemy jej niepowtarzalny smak i aromat, który zaklęty jest w podstawowych daniach jej niezwykłej kuchni. 

Japonia to nie tylko sushi

Naszym celem jest pokazanie Państwu, czym tak naprawdę jest japońska kuchnia. Owszem, dla wielu kojarzy się ona wyłącznie ze specyficznie przyrządzonymi rybami i - a jakże - tytułowym sushi. Chcemy jednak podkreślić, że składa się ona z wielu niesamowitych i niepowtarzalnych potraw. Mało tego - większość z nich jest Państwu kompletnie nieznana. I właśnie to chcemy zmienić. Dzięki nam przekonają się Państwo, że zawarte są w niej nieograniczone pokłady smaku. Kto odważy się wraz z nami je odkrywać?

Dania, obok których nie można przejść obojętnie

Czy mówią coś Państwu takie nazwy jak "Hosomaki", albo "Inari". Jeśli nie, to koniecznie warto do nas zajrzeć. A jeśli tak, to... warto sprawdzić, jak smakują one w naszym wydaniu! Nasza restauracja Jankowice ma olbrzymie doświadczenie w przygotowywaniu japońskich potraw. Mało tego - wielu członków naszego kulinarnego zespołu zapoznawało się z japońską kuchnią właśnie u jej największych mistrzów. Dzięki temu możemy dzielić się tą wiedzą z naszymi klientami, budując wśród nich świadomość kuchni japońskiej.

Sushi restauracje Jankowice. Jedz gdzie chcesz: w domu, lub restauracji

Oferujemy Państwu klimatyczną salę restauracyjną urządzoną w stylu japońskim. Tak, u nas Japonię można chłonąć nie tylko smakiem, ale też wzrokiem i słuchem. Ale jeśli z jakichś powodów nie są w stanie nas Państwo odwiedzić, możemy zaoferować jedzenie na dowóz na Jankowice. Gwarantujemy, że przyrządzone przez nas potrawy będą smakować dokładnie tak samo, jak w naszej stacjonarnej restauracji. Owszem, może i nie zagwarantujemy nikomu dostępu do pięknie urządzonego, japońskiego wnętrza, ale... od czego jest wyobraźnia?

Podsumowując, jeśli chcą Państwo zakosztować w smacznej i niepowtarzalnej, japońskiej kuchni, to z radością zapraszamy na sushi do naszych progów. A jeśli wolicie zapoznawać się z nią w zaciszu własnego domu, to wystarczy zamówić jedzenie bezpośrednio przez naszą stronę internetową. Bez pośredników, bez niedomówień - najwygodniej.