Restauracja Groblice

Jedzenie, to coś więcej, niż tylko środek do zaspokajania podstawowych potrzeb. To również sposób wyrażenia kultury, wewnętrznych pragnień i niesamowitych doznań. Nasza restauracja Groblice to wyjątkowy punkt na gastronomicznej mapie okolicy. To tutaj doświadczą Państwo bogactwa japońskiej kuchni, która na długo pozostanie w Waszej pamięci!

Nie tylko sushi, czyli coś dla koneserów

Naszą ofertę przygotowaliśmy w oparciu o zupełnie nowe standardy. W swej japońskiej kuchni nie skupiliśmy się wyłącznie na sushi, choć - co chcemy podkreślić - jest to najbardziej popularne danie Kraju Kwitnącej Wiśni. W naszym menu sushi jest tylko jednym z wielu elementów bogatej, kulinarnej historii tego kraju. Celem naszej restauracji jest przybliżenie Państwu wyjątkowych, japońskich smaków, w których dominującą rolę odgrywają egzotyczne ryby i warzywa.

Sushi Groblice restauracja

Bogata oferta smacznych dań z restauracji

Nasza restauracja dowodzi, że można w centrum Polski stworzyć wyjątkowe, klimatyczne miejsce, którym zakorzeniona zostanie wyjątkowa, japońska sztuka kulinarna. Wystarczy wejść do naszej restauracji, by móc poczuć się jak za stołem jednej z tokijskich, klimatycznych restauracji. Mało tego - podróż tą odbywają Państwo całkowicie za darmo. Wystarczy odwiedzić progi naszej restauracji, by móc od razu rozsmakować się w wyjątkowym i niepowtarzalnym smaku Kraju Kwitnącej Wiśni. 

Dowóz na Groblice restauracja Bento Sushi Box

Nasza oferta została przygotowana w ten sposób, by odpowiedzieć również na potrzeby bardziej mobilnych klientów. Osobom, które nie mogą odwiedzić naszej wyjątkowej i niepowtarzalnej restauracji oferujemy jedzenie na dowóz. Co więcej, jego smak i aromat w niczym nie będzie odstawał od tego, czego można doświadczyć w naszej wyjątkowej restauracji. Wystarczy zgłosić się do nas, by już w ciągu maksymalnie kilku godzin poznać wyjątkowy smak Dalekiego Wschodu.

Podsumowując, oferta naszej restauracji jest skierowana do wszystkich. Przyjdź, rozsmakuj się i... wróć znowu. Przecież wiesz, że to wszystko robimy właśnie dla Ciebie, byś mógł zakosztować w wyjątkowej, smacznej i niepowtarzalnej kuchni.